Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
У Київський міський дирекції відзначали призерів київського міського етапу 41-го міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа спортсмену...»
03/16/2012

Швидше, вище, сильніше!

16 березня 2012 року в Київський міський дирекції відзначали призерів київського міського етапу 41-го міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа спортсмену, яким ти захоплюєшся і розкажи йому, що для тебе означають Олімпійські ігри».

Понад півсотні листів надійшло від київських школярів на адресу журі конкурсу. Листи були адресовані відомим спортсменам та олімпійським призерам: братам Кличко, Василю Вірастюку, Сергію Бубці, Ліонелю Мессі, Олександру Петріву, Ганні Безсоновій, Стеллі Захаровій, Яні Клочковій та іншим.

Школярі в своїх листах висловлювали захоплення силою духу спортсменів-олімпійців, їх здібністю долати труднощі, переживати невдачі та не відступати від мети досягнути перемоги.

Серед різноманіття поглядів на спорт та його сьогодення, журі конкурсу обрало три роботи – видатному футболісту Мессі, яскравому стрибуну Бубці та чемпіону зі стрільби Петріву.

Всі три переможця київського етапу конкурсу – хлопці однолітки. Однак у кожного свій неповторний стиль висловлювання. У переможця – Антона Лушанкіна – завзятого уболівальника футбольної команди «Барселона» лист написано з легкістю та гумором. Так звертаючись до свого кумиру Мессі, Антон бажає тому завоювати ще одну золоту бутсу, так би мовити для пари та зручності, або виграти ще 4 золотих м’яча, щоб у футболіста було по м’ячу на кожен день тижня.

Іван Лахманюк, що посів друге місце у конкурсі, написав листа чемпіону Олімпійських ігор у Пекіні по стрільбі Олександру Петріву. Це не просто лист, а ціла розповідь про життя та захоплення стрільбою серйозного та стриманого хлопця, його думки про майбутнє спорту, про спорт без допінгу та зловживань. Про спорт – як шлях здорових духом та тілом людей до великих перемог та втілення найзаповітніших мрій.

Арсеній Треповський, бронзовий призер конкурсу, в своєму листі Сергію Бубці, написав: «Моє захоплення Вашими перемогами та силою духу спонукає мене кожної миті рівнятися на Вас! Бути достойною людиною, мужньо долати перешкоди та не відступати перед труднощами – саме такім ми бачили Вас у спорті, саме таким бажаю бути і я!»

Під оплески присутніх – членів журі, батьків, хлопці-переможці отримали грамоти та грошові премії, а також пам’ятні сувеніри від Укрпошти.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком